Maak kennis met het enthousiaste team van MKB Lease

MKB Lease is gevestigd in het hart van Nederland, Amersfoort om precies te zijn. Een enthousiast, jong team staat hier dagelijks klaar om uw mobiliteit te verzorgen. Maak kennis met de mensen achter MKB Lease.

Iris Staman

Account Manager Binnendienst

033-4224831
iris.staman@mkblease.nl

Robbert Jan Meijer

Account Manager Binnendienst

033-4224829
robbertjan.meijer@mkblease.nl

Willem van Oort

Account Manager New Business

06-22413868
willem.vanoort@mkblease.nl

Rob Beumer

Account Manager

06-30853462
rob.beumer@mkblease.nl

Pauline van Rooijen

Account Manager Binnendienst

033-4224828
pauline.vanrooijen@mkblease.nl

Bob te Boekhorst

Account Manager Binnendienst

033-4224845
bob.teboekhorst@mkblease.nl

Joffrey Meerdink

Sales Manager Relatiebeheer

06-53659815
Joffrey.meerdink@mkblease.nl

Henriëtte Brouwer

Account Manager Buitendienst

06-54982907
henriette.brouwer@mkblease.nl

Willem Jakob Wierenga

Account Manager Automotive

06-18701380
willemjakob.wierenga@mkblease.nl

Mark Gordeyns

Senior Business Manager

06-20419467
mark.gordeyns@mkblease.nl

Daphne Venema

Teamleider Operations & Schade

033-4224884
daphne.venema@mkblease.nl

Steven de Harder

Manager Contractbeheer & Inkoop

033-4224865
Steven.deharder@mkblease.nl

Ilse Pijl

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224868
ilse.pijl@mkblease.nl

Jan de Rooij

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224826
jan.derooij@mkblease.nl

Ad Vergouwe

Medewerker Contractbeheer en Inkoop

033-4224867
ad.vergouwe@mkblease.nl

Menno van Baal

Occasion Manager

033-4224803
menno.vanbaal@mkblease.nl

Patrick Parlevliet

Manager Commerciële Binnendienst

033-4224881
patrick@leasem.nl

Simon Ubels

Private Lease Specialist

033-4224836
simon@leasem.nl

Marion Kerkhof

Private Lease Specialist

033-4224837
marion@leasem.nl

Lonneke Tanis

Manager Finance & Control

033-4224861
lonneke.tanis@mkblease.nl

Mabel Burger

Administratief Medewerker

033-4224864
mabel.burger@mkblease.nl

Michel Snijders

Credit Manager

033-4224866
michel.snijders@mkblease.nl

Jorrit Wolters

Marketing Manager

033-4224849
jorrit.wolters@mkblease.nl

Yossele Lindhout

Manager Kwaliteit

033-4224840
yossele.lindhout@mkblease.nl

Michiel Looman

Directeur

033-4224862
michiel.looman@mkblease.nl

Richard Vos

Commercieel Directeur

06-16210503
richard.vos@mkblease.nl

Michael Keislair

Manager Operations

michael.keislair@mkblease.nl

Wilt u ook bij ons komen werken?

Bekijk dan de openstaande vacatures

Bekijk vacatures