Maak kennis met het enthousiaste team van MKB Lease

MKB Lease is gevestigd in het hart van Nederland, Amersfoort om precies te zijn. Een enthousiast, jong team staat hier dagelijks klaar om uw mobiliteit te verzorgen. Maak kennis met de mensen achter MKB Lease.

Iris Staman

Account Manager Binnendienst

033-4224831
iris.staman@mkblease.nl

Robbert Jan Meijer

Account Manager Binnendienst

033-4224829
robbertjan.meijer@mkblease.nl

Etienne Konink

Account Manager Binnendienst

033-4224839
etienne.konink@mkblease.nl

Rob Beumer

Account Manager Automotive

06-30853462
rob.beumer@mkblease.nl

Pauline van Rooijen

Account Manager Binnendienst

033-4224828
pauline.vanrooijen@mkblease.nl

Jan de Rooij

Account Manager Binnendienst

033-4224826
jan.derooij@mkblease.nl

Joffrey Meerdink

Account Manager Buitendienst

06-53659815
Joffrey.meerdink@mkblease.nl

Henriëtte Brouwer

Account Manager Buitendienst

06-54982907
henriette.brouwer@mkblease.nl

Michael Dors

Senior Business Manager

06-20419467
michael.dors@mkblease.nl

Olivier Parmentier

Account Manager Binnendienst

033-4224845
olivier.parmentier@mkblease.nl

Paul Balster

Manager Commerciële Binnendienst

033-4224833
paul.balster@mkblease.nl

Ralf Timmers

Commercieel Directeur

06-51395013
ralf.timmers@mkblease.nl

Daphne Venema

Adviseur Schade Beheer

033-4224884
daphne.venema@mkblease.nl

Bob te Boekhorst

Adviseur Technisch Beheer

033-4224883
bob.teboekhorst@mkblease.nl

Frans Bos

Manager Inkoop & Contractbeheer

033-4224848
frans.bos@mkblease.nl

Steven de Harder

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224865
Steven.deharder@mkblease.nl

Ilse Pijl

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224868
ilse.pijl@mkblease.nl

Menno van Baal

Occasion Manager

033-4224803
menno.vanbaal@mkblease.nl

Patrick Parlevliet

Product Manager Private Lease

033-4224881
patrick@leasem.nl

Britt de Winter

Private Lease Specialist

033-4224837
britt@leasem.nl

Simon Ubels

Private Lease Specialist

033-4224836
simon@leasem.nl

Lonneke Tanis

Financieel Medewerker

033-4224861
lonneke.tanis@mkblease.nl

Mabel Burger

Financieel Medewerker

033-4224864
mabel.burger@mkblease.nl

Joanneke Vastenhouw

Financieel Medewerker

033-4224860
joanneke.vastenhouw@mkblease.nl

Michel Snijders

Credit Manager

033-4224866
michel.snijders@mkblease.nl

Jorrit Wolters

Marketing Manager

033-4224849
jorrit.wolters@mkblease.nl

Yossele Lindhout

Manager Kwaliteit

033-4224840
yossele.lindhout@mkblease.nl

Michiel Looman

Directeur

033-4224862
michiel.looman@mkblease.nl

Wilt u ook bij ons komen werken?

Bekijk dan de openstaande vacatures

Bekijk vacatures