Maak kennis met het enthousiaste team van MKB Lease

MKB Lease is gevestigd in het hart van Nederland, Amersfoort om precies te zijn. Een enthousiast, jong team staat hier dagelijks klaar om uw mobiliteit te verzorgen. Maak kennis met de mensen achter MKB Lease.

Salesteam Relatiebeheer

Angelique Bulters

Angelique Bulters

Account Manager Binnendienst

033-4224833

angelique.bulters@mkblease.nl

Bob te Boekhorst

Bob te Boekhorst

Account Manager Binnendienst

033-4224845

bob.teboekhorst@mkblease.nl

Glenn Pools

Glenn Pools

Account Manager Buitendienst

06-54777996

glenn.pools@mkblease.nl

Henriette Brouwer

Henriette Brouwer

Account Manager Buitendienst

06-54982907

henriette.brouwer@mkblease.nl

Ivan Jansen

Ivan Jansen

Account Manager Binnendienst

033-4224824

ivan.jansen@mkblease.nl

Jeroen Kort

Jeroen Kort

Account Manager Buitendienst

06-48408010

jeroen.kort@mkblease.nl

Joffrey Meerdink

Joffrey Meerdink

Sales Manager Relatiebeheer

06-53659815

joffrey.meerdink@mkblease.nl

Pauline van Rooijen

Pauline van Rooijen

Account Manager Binnendienst

033-4224828

pauline.vanrooijen@mkblease.nl

Robbert Jan Meijer

Robbert Jan Meijer

Account Manager Binnendienst

033-4224829

robbertjan.meijer@mkblease.nl

Salesteam New Business

Floris Jan Kroon

Floris Jan Kroon

Account Manager New Business

06-20419467

florisjan.kroon@mkblease.nl

Francis Barka

Francis Barka

Account Manager New Business

06-22413868

francis.barka@mkblease.nl

Rowdy Huijskes

Rowdy Huijskes

Account Manager Binnendienst

033-4224848

rowdy.huijskes@mkblease.nl

Salesteam Automotive

Rob Beumer

Rob Beumer

Account Manager Automotive

06-30853462

rob.beumer@mkblease.nl

Simon Ubels

Simon Ubels

Account Manager Binnendienst

033-4224825

simon.ubels@mkblease.nl

Willem Jakob Wierenga

Willem Jakob Wierenga

Account Manager Automotive

06-18701380

willemjakob.wierenga@mkblease.nl

Team Private Lease

Lizzy Schot

Lizzy Schot

Private Lease Specialist

033-4224836

lizzy@leasem.nl

Maarten van der Veer

Maarten van der Veer

Product Manager Private Lease

036-5278752

maarten@leasem.nl

Nazmi Tiryaki

Nazmi Tiryaki

Private Lease specialist

033-4224837

nazmi@leasem.nl

Contractbeheer

Amyna Elhalawany

Amyna Elhalawany

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224837

amyna.elhalawany@mkblease.nl

Ester Vermeulen

Ester Vermeulen

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224865

ester.vermeulen@mkblease.nl

Hetty Bolleman

Hetty Bolleman

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224834

hetty.bolleman@mkblease.nl

Ilse Pijl

Ilse Pijl

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224868

ilse.pijl@mkblease.nl

Jan de Rooij

Jan de Rooij

Manager Contractbeheer & Inkoop

033-4224826

jan.derooij@mkblease.nl

Steven Kemp

Steven Kemp

Medewerker Contractbeheer & Inkoop

033-4224869

steven.kemp@mkblease.nl

Directie & MT

Michael Keislair

Michael Keislair

Manager Operations

033-4224863

michael.keislair@mkblease.nl

Richard Vos

Richard Vos

Commercieel Directeur

033-4224869

richard.vos@mkblease.nl

Finance

Jamey Buitink

Jamey Buitink

Medewerker Finance en Control

033-4224841

jamey.buitink@mkblease.nl

Lonneke Tanis

Lonneke Tanis

Manager Finance & Control

033-4224861

lonneke.tanis@mkblease.nl

Mabel Burger

Mabel Burger

Financieel medewerker

033-4224864

mabel.burger@mkblease.nl

Michel Snijders

Michel Snijders

Credit Manager

033-4224866

michel.snijders@mkblease.nl

Raymond Herrenauw

Raymond Herrenauw

Credit Management

033-4224842

raymond.herrenauw@mkblease.nl

Marketing & kwaliteit

Jorrit Wolters

Jorrit Wolters

Marketing Manager

033-4224849

jorrit.wolters@mkblease.nl

Micky van Drie

Micky van Drie

Medewerker Kwaliteit & Applicatiebeheer

033-4224888

micky.vandrie@mkblease.nl

Sandra van Eck

Sandra van Eck

Medewerker Kwaliteit & Applicatiebeheer

033-4224832

sandra.vaneck@mkblease.nl

Yossele Lindhout

Yossele Lindhout

Manager Kwaliteit

033-4224840

yossele.lindhout@mkblease.nl

Operations

Angeline Leocaria

Angeline Leocaria

Operationeel Medewerker Schade

033-4224811

angeline.leocaria@mkblease.nl

Daphne Venema

Daphne Venema

Teamleider Operations & Schade

033-4224884

daphne.venema@mkblease.nl

Gijs Verhagen

Gijs Verhagen

Adviseur Technisch Beheer

033-4224812

gijs.verhagen@mkblease.nl

Gregory Williams

Gregory Williams

Adviseur Technisch Beheer

033-4224813

gregory.williams@mkblease.nl

Remarketing

Ad Vergouwe

Ad Vergouwe

Medewerker Remarketing

033-4224867

ad.vergouwe@mkblease.nl

Menno van Baal

Menno van Baal

Remarketing Manager

033-4224803

menno.vanbaal@mkblease.nl

Wilt u ook bij ons komen werken?

Bekijk dan de openstaande vacatures

Bekijk vacatures